Obecné zásady ochrany osobních údajů

Intersnack Ltd. se zavazuje chránit vaše soukromí. Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jak jsou data zpracovávána a k čemu jsou používány vaše osobní údaje. Pokud máte požadavky týkající se vašich osobních informací nebo dotazy týkající se našeho zpracování dat, kontaktujte nás na adrese pombear@intersnack.co.uk.

 

Použití informací

Vaše informace použijeme k poskytnutí a přizpůsobení služeb. Vaše kontaktní informace budeme také používat pro komunikaci s vámi. Je možné, že vaše údaje použijeme k zasílání nabídek a novinek týkajících se společnosti Intersnack Ltd. a výrobků a služeb, o kterých se domníváme, že by vás mohly zajímat. Za těmito účely vás můžeme kontaktovat poštou, e-mailem, telefonicky nebo faxem. Nikdy nebudeme předávat vaše osobní údaje nikomu jinému, s výjimkou případných nástupnických společností a dodavatelů, kteří pro nás zpracovávají data.

 

Ostatní internetové stránky

Naše internetové stránky mohou obsahovat odkazy na jiné internetové stránky, které jsou mimo naši kontrolu a na něž se nevztahují naše zásady ochrany osobních údajů. Pokud za pomoci těchto odkazů otevřete jiné internetové stránky, jejich provozovatelé od vás mohou získávat informace, které budou používat v souladu se svými zásadami ochrany osobních údajů, jež se mohou od našich lišit.