O POM-BÄR

 

Značka POM-BÄR a její zábavní křupaví medvídci se poprvé objevili v roce 1987, kdy vznikl výrobek POM-BÄR Original. Od té doby jsou POM-BÄR dostupní ve třech příchutích: Original, Kečup a Zakysaná smetana. Všechny příchutě jsou jemně kořeněné. Výrobkům POM-BÄR věří zejména matky. Je tomu tak nejen díky vysoké kvalitě výroby, ale také díky tomu, že tato svačinka neobsahuje lepek ani umělá barviva a je solená jodizovanou solí. Výrobky POM-BÄR jsou jedinečné a v Německu se na trhu s občerstvením drží na špici. Jemná chuť výrobků ve spojení s jejich originálním tvarem navodí radostnou atmosféru, která sbližuje všechny, kdo si na nich pochutnávají.


Medvídek POM-BÄR roste a roste...

... a s ním roste i značka. Jeho vzhled se neustále mírně měnil už od roku 1987, ale dvě věci zůstaly vždy stejné: korunka na hlavě a šátek kolem krku. Díky tomu je stále spolehlivým představitelem značky. Podívejte se a porovnejte sami!


Jak se medvídci POM-BÄR vyrábí?

Podobně jako těstoviny. Neobsahují umělá barviva a přísady a musí procházet pravidelnými kontrolami kvality. Svůj tvar mají díky tomu, že se směs bramborové moučky, soli a vody smíchá do hustého těsta, ze kterého se následně vykrajují sušenky jako cukroví. Formy s medvídky POM-BÄR se nechají vysušit, poté se těsto jemně opeče do křupava – a zábavná svačinka je na světě.